Seniorzy

Seniorzy Masz czasami wrażenie, że Twoje życie dobiega już końca? Zadajesz sobie pytanie, czy ktoś w Twoim wieku może jeszcze oczekiwać szczęścia…Czy może marzyć o bliskich chwilach z inną osobą?
A przecież masz w sobie jeszcze tyle werwy, tyle uczuć, które możesz darować drugiej osobie, tyle WOLNEGO CZASU, z którym nie wiesz, co począć. Wiesz o tylu ciekawych miejscach ,które czekają na obejrzenie, chcesz dzielić się każdą wesołą chwilą ze świadomością, że nie wiadomo, ile jeszcze ich zostało…..
Masz rację – szkoda każdego dnia! Każdej chwili, upływającej na siedzeniu samotnie przed telewizorem. Porzuć swoją samotność i przyjdź do nas – na pewno spotkasz tu innych, którzy myślą i czują tak, jak Ty.

Nie tylko wydłuża nam się średnia życia – dodatkowo dłużej jesteśmy aktywni i czujemy się naprawdę młodo…Nic więc dziwnego,że zaglądają do nas osoby nawet powyżej 80-tki,które zostały same,ale nie chcą zamykać się w 4 ścianach – próbują więc z naszą pomocą znaleźć kogoś „od serca”, z kim można by spędzić resztę życia…A że ważna jest każda przemijająca chwila, są naprawdę ZDECYDOWANI…:)