Jak to działa

Jest to najczęstsze pytanie, jakie zadajecie na wstępie…Jak to działa..

Biuro AMOR oferuje  2 możliwości dyskretnego poznawania innych singli:

Bezpłatny wpis do bazy danych jest opcją, w której „dajecie się szukać” – tzn. wpisując się do biura podajecie swoje podstawowe dane i zgadzacie się na polecanie Was naszym aktywnie szukającym Klientom. Jeśli zostaniecie przez nich wybrani, przekazujemy Wasz numer telefonu bez żadnych dodatkowych opłat. W opcji tej nie przygotowujemy dla Was ofert, w związku z czym nie możemy zagwarantować,że będziecie mieli spotkania umówione przez nas. Zapisy do tej opcji przyjmujemy TYLKO drogą internetową.

Umowa aktywna  to druga z możliwości poszukiwania partnera z naszą pomocą. Podpisanie umowy aktywnej owocuje otrzymywaniem przez Was ofert czyli konkretnych namiarów do konkretnych osób.

Proponujemy 5 opcji  umowy aktywnej – od tego, którą wybierzecie uzależniona jest opłata i zakres naszych usług:

1) WPIS DO BAZY DANYCH Z OFERTAMI – w opcji tej wpis do bazy danych jest płatny:

wpis 6-miesięczny         120 zł + 15 zł każdy zaakceptowany kontakt

 wpis 12- miesięczny      200 zł + 15 zł

2.) PODSTAWOWA – otrzymujecie oferty osób znajdujących się w bazie danych biura. Przy doborze ofert w tej opcji bierzemy pod uwagę podobny wiek, stan cywilny oraz miejsce zamieszkania. Oferty przekazywane są Państwu bez uzgadniania z drugą stroną a nawiązanie kontaktu należy już do Państwa. Przy przekazywaniu ofert w pierwszej kolejności  bierzemy pod uwagę oferty najświeższe,czyli te, które wpłynęły w ostatnim czasie. W opcji tej opłata wynosi:

 90 zł na miesiąc,

 250 zł na kwartał ,

 450 zł na 6 miesięcy

 800 zł na rok

 Ze względu na trudności z doborem ofert nie przyjmujemy w tej opcji zapisów osób będących w separacji. W opcji tej nie macie Państwo dostępu do ofert z opcji VIP oraz GWARANT.

3.) STANDARD – oferty otrzymujecie Państwo po uzgodnieniu z drugą stroną i uzyskaniu zgody na poznanie. Oferty pochodzą z bazy danych biura i przygotowywane są w oparciu o Państwa podstawowe oczekiwania czyli wiek, stan cywilny, ewentualne posiadanie dzieci,wykształcenie, miejsce zamieszkania oraz światopogląd.Oferty uzgadniamy telefonicznie z jedną stroną,potem po uzyskaniu zgody na poznanie- z drugą stroną – i dopiero kiedy obie strony „są chętne” przekazujemy nawzajem numery telefonów. Cóż, przyznaję,że oczekujemy tu,że panowie będą tutaj tymi, którzy zadzwonią pierwsi… Opłaty w tej opcji wynoszą:

120 zł na miesiąc

 350 zł na kwartał

600 zł na 6 miesięcy

4.)  VIP – przeznaczona jest dla osób, które:

– zainteresowane są ofertami osób wykształconych, z wyższą pozycją społeczną bądź osób majętnych;

– z racji miejsca zamieszkania lub sytuacji życiowej (np. separacja, czasowe zamieszkanie za granicą itp.) mają  kłopot ze znalezieniem partnera;

– mają oczekiwania, wykraczające poza ramy zwykłych poszukiwań (np. duża różnica wieku);

– chcą  mieć dostęp do całej gamy ofert dostępnych w biurze,bez żadnych ograniczeń.

W opcji VIP oferty na życzenie prezentowane są ze zdjęciem, aczkolwiek nie możemy się zobowiązać, że w każdym przypadku wywiążemy się z tego zobowiązania. Jest to spowodowane faktem,że część naszych Klientów nie życzy sobie prezentowania ich zdjęć ze względów dyskrecji. Opłaty w opcji VIP w zależności od długości trwania umowy kształtują się następująco: 

 3 miesiące – 600 zł;

6 miesięcy – 990 zł.  

5) opcja STUDENT – tym z naszych młodszych Klientów, którzy studiując już myślą o ułożeniu sobie życia proponujemy opcję wpisu do bazy danych +płatność za oferty -koszty w tej opcji:

wpis 3-miesięczny 30 zł + 10 zł za każdy zaakceptowany kontakt

wpis 6-miesięczny 50 zł+10 zł

wpis 12-miesięczny 90 zł+10 zł

W przypadku chęci przedłużenia umowy w każdej z podanych opcji na minimum tydzień przed  upływem  terminu jej ważności stosujemy  generalnie  zasadę 10% upustu.

Wszystkie opcje zapisu oparte są na absolutnej dyskrecji -nikt poza proponowanymi partnerami  nie będzie wiedział, że korzystacie z naszej pomocy, Państwa dane nigdzie nie będą przekazywane a ogłoszenia są tak formułowane, że wykluczają identyfikację.

W celu zapisania się  do biura drogą internetowa, prosimy o przejście do zakładki Zapisz się – prawy górny róg na stronie głównej.

Zainteresowanych spotkaniem w biurze  prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – 604 141 206, przypominając, że w trakcie spotkań w biurze zajmujemy się Państwa sprawami osobistymi – dlatego też prosimy o ustalanie terminów spotkań.Jednocześnie przypominamy,że w trakcie spotkań z Klientami, nie odbieramy telefonów i nie możemy udzielać informacji w  biurze.

I jeszcze jedna ważna uwaga – decydując się na współpracę z biurem matrymonialnym AMOR, zgadzacie się Państwo na gromadzenie i przechowywanie przez nas Waszych danych osobowych. W każdej chwili, kontaktując się z nami mailowo – amorbiuro1@gmail.com – lub telefonicznie pod numerem 604 141 206 możecie zażądać od nas usunięcia Waszych danych z naszej bazy. Jednocześnie zapewniamy,że posługujemy się Państwa danymi osobowymi tylko i wyłącznie w celu przewidzianym profilem działalności biura.