Jak to działa

Jest to najczęstsze pytanie, jakie zadajecie Państwo na wstępie…Jak działa biuro matrymonialne Amor…

Ogólnie działa na zasadzie zapisu – czyli w momencie, kiedy podpisujecie Państwo z nami umowę o współpracy, otrzymujecie od nas oferty, dopasowane zarówno do Państwa sytuacji życiowej i oczekiwań.

Proponujemy 6 opcji umowy – od tego, którą wybierzecie uzależniona jest opłata i zakres naszych usług:

1.) PODSTAWOWA 

W opcji tej zapis następuje na rok. Przez wybrany i opłacony okres otrzymujecie Państwo oferty przygotowywane dla Was. – przez pozostała część roku jesteście w bazie danych i jesteście polecani innym poszukującym Klientom.

Zasady opcji podstawowej:

-przy doborze ofert bierzemy pod uwagę zbliżony  wiek, wzrost oraz stan cywilny

-oferty przekazywane są Państwu bez uzgadniania z drugą stroną a nawiązanie kontaktu należy już do Państwa;

-nie przyjmujemy tu zapisu osób będących w separacji lub przebywających za granicą ze względu na kłopoty z  doborem ofert;

-nie prowadzimy poszukiwań w przypadku braku lub małej ilości ofert.

W opcji tej opłata wynosi:

 250 zł na 3 miesiące ,

 450 zł na 6 miesięcy

 800 zł na 12 miesięcy

 W opcji tej otrzymujecie Państwo oferty osób, które również zdecydowały się na opcję podstawową oraz wpis do bazy danych opcji podstawowej.

2.STANDARD

Podobnie, jak w opcji podstawowej wpis obowiązuje przez rok – przez wybrany okres otrzymujecie Państwo przygotowywane dla Was oferty, a przez pozostałe miesiące roku jesteście w bazie danych i jesteście polecani innym poszukującym Klientom.

Zasady opcji STANDARD:

– oferty otrzymujecie Państwo po uzgodnieniu z drugą stroną i uzyskaniu zgody na poznanie. Dodatkowo zwyczajowo to panowie pierwsi podejmują kontakt;

– oferty przygotowywane są dla Państwa w oparciu o Państwa podstawowe oczekiwania czyli wiek,wzrost,  stan cywilny,  światopogląd (czyli katolik/nie), ewentualne posiadanie dzieci, nałogi, cechy charakteru oraz miejsce zamieszkania;

-nie prowadzimy poszukiwań w przypadku braku lub małej ilości ofert;

-nie przyjmujemy tu zapisów osób będących w separacji lub przebywających za granicą.

Opłaty w tej opcji wynoszą:

 400 zł na kwartał

700 zł na 6 miesięcy

 W opcji tej otrzymują Państwo oferty osób, które zdecydowały się na opcję  PODSTAWOWĄ , STANDARD oraz wpis do bazy danych opcji podstawowej i  Standard- z wyłączeniem opcji VIP.

 3.)  VIP 

Wpis dotyczy 1 roku – przez wybrany i opłacony okres otrzymujecie Państwo przygotowywane dla Was oferty a przez pozostałą część roku jesteście w bazie danych i jesteście polecani innym poszukującym Klientom.

Zasady opcji VIP:

-najbardziej szczegółowe kryteria doboru ofert – dodatkowo dochodzi tutaj wykształcenie, stan posiadania/sytuacja majątkowa, pozycja społeczna, większa różnica wieku;

– tylko w tej opcji przyjmujemy zapisy osób, które z racji miejsca zamieszkania lub sytuacji życiowej (np. separacja, czasowe zamieszkanie za granicą, mieszkanie na wsi itp.) mają  kłopot ze znalezieniem partnera;

– otrzymywanie zdjęć proponowanych osób(pod warunkiem,że Klient nie zastrzegł sobie nie udostępniania jego zdjęcia).

Dodatkowo zapis do tej opcji możemy zasugerować Klientowi podczas zapisu, po ocenie szans na znalezienie partnera. 

Opłaty w opcji VIP: 

 3 miesiące – 600 zł;

6 miesięcy – 990 zł.  

Tylko w opcji VIP macie Państwo dostęp do wszystkich ofert, znajdujących się w biurze.

4.) VIP Gwarant

Zasady opcji VIP Gwarant:

-zobowiązujemy się w ciągu roku do znalezienia partnera odpowiadającego Państwa wyobrażeniom;

-wspólnie z Klientem ustalamy strategię poszukiwań odpowiedniego partnera – działania te finansowane są z uiszczanej opłaty i rozliczane z Klientem;

-w przypadku, kiedy nie uda nam się znaleźć odpowiedniej osoby, reszta pozostała po odjęciu kosztów poszukiwań zostanie zwrócona Klientowi;

-na życzenie Klienta dojeżdżamy na zapis do 100 km od Lublina.

Opłata w tej opcji ustalana jest indywidualnie – jednak nie jest niższa niż 3 000 zł.

5.) opcja STUDENT – tym z naszych młodszych Klientów, którzy studiując już myślą o ułożeniu sobie życia proponujemy opcję wpisu do bazy danych +płatność za oferty -koszty w tej opcji:

wpis 3-miesięczny 60 zł + 10 zł za każdy zaakceptowany kontakt

wpis 6-miesięczny 100 zł+10 zł

wpis 12-miesięczny 170 zł+10 zł

6.) Wpis do bazy danych :

opcji podstawowej – 100 zł;

opcji STANDARD – 150 zł

opcji VIP  – 200 zł.

W ramach wpisu do bazy danych będziecie Państwo polecani naszym aktywnie poszukującym Klientom – jesli zostaniecie przez nich wybrani, przekażemy kontakt do Was bez żadnych dodatkowych opłat. W każdym przypadku wpis obejmuje 12 miesięcy. 

 Osoby do 30 roku życia mogą liczyć u nas na bezpłatny wpis do bazy danych – prosimy o skorzystanie z formularza zapisu, dostępnego na stronie głównej.

W przypadku chęci przedłużenia umowy w każdej z podanych opcji na minimum tydzień przed  upływem  terminu jej ważności stosujemy  generalnie  zasadę 10% upustu.

Wszystkie opcje zapisu oparte są na absolutnej dyskrecji -nikt poza proponowanymi partnerami  nie będzie wiedział, że korzystacie z naszej pomocy, Państwa dane nigdzie nie będą przekazywane a ogłoszenia są tak formułowane, że wykluczają identyfikację.

Generalnie oferujemy 3 możliwości zapisu do biura:

  • osobiście w biurze po telefonicznym umówieniu terminu spotkania;
  • poprzez formularz zapisu dostępny na stronie internetowej;
  • drogą pocztową – dokumenty wysyłamy tym z Państwa, którzy SMS-owo lub telefonicznie podadzą nam swój adres.

Zainteresowanych spotkaniem w biurze  prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – 604 141 206, przypominając, że w trakcie spotkań w biurze zajmujemy się Państwa sprawami osobistymi – dlatego też koniecznie prosimy o ustalanie terminów spotkań. Jednocześnie przypominamy, że w trakcie spotkań z Klientami, nie odbieramy telefonów i nie możemy udzielać informacji w  biurze.

Od jesieni 2018 wróciliśmy do organizacji imprez zapoznawczych dla Singli. Dokładamy starań, by spotkania te stały się z czasem regularne, ale w tej chwili ciągle jeszcze odbywają się one sporadycznie. Informacje dotyczące każdego ze spotkań zamieszczamy w Aktualnościach. W chwili obecnej zapraszamy na nie wszystkich chętnych, nie tylko naszych Klientów, wychodząc z założenia,że im nas więcej, tym większe możliwości poznania kogoś „od serca”:))

Serdecznie zapraszamy do szukania z nami:) – bo każdy krok, który zrobicie, przybliża Was do celu – fajnego człowieka u Waszego boku!:)   

I na koniec jeszcze jedna ważna uwaga, zgodnie  z wymogami RODO – decydując się na współpracę z biurem matrymonialnym AMOR, zgadzacie się Państwo na gromadzenie i przechowywanie przez nas Waszych danych osobowych. W każdej chwili, kontaktując się z nami mailowo – amorbiuro1@gmail.com – lub telefonicznie pod numerem 604 141 206 możecie zażądać od nas usunięcia Waszych danych z naszej bazy. Jednocześnie zapewniamy,że posługujemy się Państwa danymi osobowymi tylko i wyłącznie w celu przewidzianym profilem działalności biura.