Jak to działa

Jest to najczęstsze pytanie, jakie zadajecie na wstępie…Jak to działa..

Biuro AMOR oferuje  2 możliwości dyskretnego poznawania innych singli:

Umowa aktywna  to pierwsza z możliwości poszukiwania partnera z naszą pomocą. Podpisanie umowy aktywnej owocuje otrzymywaniem przez Was ofert czyli konkretnych namiarów do konkretnych osób.

Proponujemy 5 opcji  umowy aktywnej – od tego, którą wybierzecie uzależniona jest opłata i zakres naszych usług:

1) WPIS DO BAZY DANYCH Z OFERTAMI

wpis 6-miesięczny         120 zł + 15 zł każdy zaakceptowany kontakt

 wpis 12- miesięczny      200 zł + 15 zł

W opcji tej przy zapisie uiszczacie Państwo opłatę wpisową, w ramach której przygotowujemy dla Was oferty. Jeśli zdecydujecie się na poznanie proponowanej osoby, płacicie dodatkowo 15 zł za przekazanie numeru telefonu. W ramach tej opcji nie gwarantujemy regularnego przekazywania propozycji oraz nie uzgadniamy chęci  poznania Was z drugą stroną. W związku z tym nie możemy zagwarantować, że osoba, którą Wam zaproponujemy, również będzie zainteresowana kontaktami z Wami. Oferty przekazywane Państwu dopasowywane są skrupulatnie zarówno pod kątem Państwa oczekiwań, jak i oczekiwań drugiej strony i pochodzą z bazy danych naszego biura – gwarantujemy przy tym, że są nie starsze niż 12 miesięcy, a polecane osoby na bieżąco utrzymują kontakt z biurem.

2.) PODSTAWOWA – jest to opcja podobna do Wpis do bazy danych+oferty z tą różnicą,że opłata tutaj jest uiszczana z góry za określony czas a oferty przygotowywane są na bieżąco. W opcji tej również otrzymujecie Państwo oferty osób znajdujących się w bazie danych biura – przy przekazywaniu w pierwszej kolejności dobieramy oferty najświeższe, czyli te, które napłynęły do biura w ostatnim czasie. Przy doborze ofert bierzemy pod uwagę podobny wiek, stan cywilny oraz miejsce zamieszkania. Oferty przekazywane są Państwu bez uzgadniania z drugą stroną a nawiązanie kontaktu należy już do Państwa. W opcji tej opłata wynosi:

 90 zł na miesiąc,

 250 zł na kwartał ,

 450 zł na 6 miesięcy

 800 zł na rok

 Ze względu na trudności z doborem ofert nie przyjmujemy w tej opcji zapisów osób będących w separacji. W opcji tej nie macie Państwo dostępu do ofert z opcji VIP czyli przygotowując dla Was oferty, nie przekazujemy Wam ofert osób, które zdecydowały się na opcję rozszerzonych poszukiwań. .

3.) STANDARD – oferty otrzymujecie Państwo po uzgodnieniu z drugą stroną i uzyskaniu zgody na poznanie. Oferty pochodzą z bazy danych biura i przygotowywane są w oparciu o Państwa podstawowe oczekiwania czyli wiek, stan cywilny, ewentualne posiadanie dzieci,wykształcenie, miejsce zamieszkania oraz światopogląd.Oferty uzgadniamy telefonicznie z jedną stroną, potem po uzyskaniu zgody na poznanie – z drugą stroną – i dopiero kiedy obie strony „są chętne”, przekazujemy nawzajem numery telefonów z zastrzeżeniem,że  panowie są tymi, którzy dzwonią pierwsi… Opłaty w tej opcji wynoszą:

120 zł na miesiąc

 350 zł na kwartał

600 zł na 6 miesięcy

4.)  VIP – opcja ta przeznaczona jest dla osób, które:

– zainteresowane są ofertami osób wykształconych, z wyższą pozycją społeczną bądź osób majętnych;

– z racji miejsca zamieszkania lub sytuacji życiowej (np. separacja, czasowe zamieszkanie za granicą itp.) mają  kłopot ze znalezieniem partnera;

– mają oczekiwania, wykraczające poza ramy zwykłych poszukiwań (np. duża różnica wieku);

– chcą  mieć dostęp do całej gamy ofert dostępnych w biurze,bez żadnych ograniczeń.

Dodatkowo zapis do tej opcji możemy zasugerować Klientowi podczas zapisu, po ocenie szans na znalezienie partnera. 

W opcji VIP oferty na życzenie prezentowane są ze zdjęciem, aczkolwiek nie możemy się zobowiązać, że w każdym przypadku wywiążemy się z tego zobowiązania. Jest to spowodowane faktem, że część naszych Klientów nie życzy sobie prezentowania ich zdjęć ze względów dyskrecji. Opłaty w opcji VIP w zależności od długości trwania umowy kształtują się następująco: 

 3 miesiące – 600 zł;

6 miesięcy – 990 zł.  

5) opcja STUDENT – tym z naszych młodszych Klientów, którzy studiując już myślą o ułożeniu sobie życia proponujemy opcję wpisu do bazy danych +płatność za oferty -koszty w tej opcji:

wpis 3-miesięczny 30 zł + 10 zł za każdy zaakceptowany kontakt

wpis 6-miesięczny 50 zł+10 zł

wpis 12-miesięczny 90 zł+10 zł

W przypadku chęci przedłużenia umowy w każdej z podanych opcji na minimum tydzień przed  upływem  terminu jej ważności stosujemy  generalnie  zasadę 10% upustu.

Wszystkie opcje zapisu oparte są na absolutnej dyskrecji -nikt poza proponowanymi partnerami  nie będzie wiedział, że korzystacie z naszej pomocy, Państwa dane nigdzie nie będą przekazywane a ogłoszenia są tak formułowane, że wykluczają identyfikację.

Tym z Państwa, którzy z różnych powodów nie zdecydują się na płatne opcje poszukiwań z pomocą Amora, proponujemy opcję bezpłatnej współpracy z biurem za pomocą wpisu do bazy danych biura.

Bezpłatny wpis do bazy danych jest opcją, w której „dajecie się szukać” – tzn. wpisując się do biura podajecie swoje podstawowe dane i zgadzacie się na polecanie Was naszym aktywnie szukającym Klientom. Jeśli zostaniecie przez nich wybrani, przekazujemy Wasz numer telefonu bez żadnych dodatkowych opłat. W opcji tej nie przygotowujemy dla Was ofert, w związku z czym nie możemy zagwarantować, że będziecie mieli spotkania umówione przez nas. Zapisy do tej opcji przyjmujemy TYLKO drogą internetową.

W celu zapisania się  do biura drogą internetowa, prosimy o przejście do zakładki Zapisz się – prawy górny róg na stronie głównej.

Zainteresowanych spotkaniem w biurze  prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – 604 141 206, przypominając, że w trakcie spotkań w biurze zajmujemy się Państwa sprawami osobistymi – dlatego też koniecznie prosimy o ustalanie terminów spotkań. Jednocześnie przypominamy, że w trakcie spotkań z Klientami, nie odbieramy telefonów i nie możemy udzielać informacji w  biurze.

Od jesieni 2018 wróciliśmy do organizacji imprez zapoznawczych dla Singli. Dokładamy starań, by spotkania te stały się z czasem regularne, ale w tej chwili ciągle jeszcze odbywają się one sporadycznie. Informacje dotyczące każdego ze spotkań zamieszczamy w Aktualnościach. W chwili obecnej zapraszamy na nie wszystkich chętnych, nie tylko naszych Klientów, wychodząc z założenia,że im nas więcej, tym większe możliwości poznania kogoś „od serca”:))

Serdecznie zapraszamy do szukania z nami:) – bo każdy krok, który zrobicie, przybliża Was do celu – fajnego człowieka u Waszego boku!:)   

I na koniec jeszcze jedna ważna uwaga, zgodnie  z wymogami RODO – decydując się na współpracę z biurem matrymonialnym AMOR, zgadzacie się Państwo na gromadzenie i przechowywanie przez nas Waszych danych osobowych. W każdej chwili, kontaktując się z nami mailowo – amorbiuro1@gmail.com – lub telefonicznie pod numerem 604 141 206 możecie zażądać od nas usunięcia Waszych danych z naszej bazy. Jednocześnie zapewniamy,że posługujemy się Państwa danymi osobowymi tylko i wyłącznie w celu przewidzianym profilem działalności biura.