Wielkanocna promocja i inne ogłoszenia

Drodzy Państwo, mimo niecodziennej sytuacji, w jakiej znajdujemy się obecnie, nadal interesujecie się aktywnymi poszukiwaniami swojej drugiej połówki. Wobec zapytań informujemy, że zapisy do biura funkcjonują całkiem normalnie i odbywają się drogą internetową poprzez formularz zapisu dostępny na naszej stronie lub poprzez kontakt telefoniczny na nasz numer 604 141 206. W chwili obecnej nie ma możliwości spotkania osobistego w  biurze. 

Aby zachęcić Was do skorzystania z naszych usług tym z Was, którzy zdecydują się w okresie do 19.04 na zapis do biura, oferujemy 25% upust na wszystkie opcje przynależności. Jednocześnie uruchamiamy opcję bezpłatnego wpisu do bazy danych biura dla każdego zainteresowanego oraz opcję Wpis do bazy+ oferty. Opis wszystkich opcji zapisu dostępny jest w zakładce Jak to działa. 

Ostrożnie szacujemy, że od poniedziałku 27.04 podejmiemy normalną pracę biura, czyli przekazywanie kontaktów. Naturalnie poinformujemy o tym fakcie zarówno mailowo/SMS-owo naszych obecnych Klientów, jak i zamieścimy ogłoszenie w aktualnościach na naszej stronie.

Zachęcamy Was do skorzystania z naszej pomocy nieodmiennie przypominając, że klientami biur matrymonialnych są osoby konkretne, zdecydowane na ułożenie sobie życia. To jako wskazówka dla tych z Was, którzy regularnie narzekają na kłopoty z kontaktami na portalach. Zasady działania biura matrymonialnego są bardziej ...poukładane a fakt, że nasze usługi są płatne sprawia, że  - wbrew pozorom - mamy naprawdę dużą skuteczność... Wraz z życzeniami świątecznymi dotarły do mnie kolejne informacje o następnych 2 parach, które poznały się w styczniu i lutym tego roku i postanowiły spróbować wspólnego szczęścia...:) Naturalnie nie możemy Wam zagwarantować, że będziecie następni w tej kolejce do szczęścia, ale dajemy na to realne szanse. To od Was zależy, czy z nich skorzystacie...

Wyświetlony 315 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.