Wracamy do pracy:)

Drodzy Państwo, sytuacja w Polsce będzie powoli wracać do normalności - przynajmniej taką mamy nadzieję, interpretując pierwsze zniesienia obostrzeń związanych z epidemią. Pewnie jak większość z Was, powitałam te nowiny z dużą ulgą, nie tylko z powodów czysto prywatnych.

Ciepła wiosna i dużo słonecznych, pogodnych dni sprawia, że mimo nadzwyczajnej sytuacji zgłasza się do nas sporo osób, które niecierpliwie czekają na moment powrotu AMORA do działalności. W związku z tym, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, wracamy powoli do w miarę normalnej pracy. Od czwartku 23.04 podejmujemy na nowo przekazywanie ofert, pozostawiając Państwu indywidualnie decyzje o tym, czy będą to na razie kontakty telefoniczne, czy także ewentualne spotkania... Nawet jeśli na razie w maseczkach, co przyda nam pewnie trochę tajemniczości:))

Jednocześnie informujemy, że od końca marca  aż do odwołania zapisy do biura przyjmujemy jedynie drogą internetową lub telefoniczną. Na specjalne życzenie możliwe będzie osobiste spotkanie - prosimy w tym celu o kontakt telefoniczny. Za niedogodności przepraszamy i zachęcamy do układania sobie życia z naszą pomocą:)

Wyświetlony 307 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.