Nowość w Amorze!!

Jak wiecie, nastawieni jesteśmy na  sukces! Sukcesem dla nas jest jak największa liczba skojarzonych przez nas par.... "Szczęśliwie i do grobowej deski..:)) "

Udało nam się dotąd skojarzyć blisko 300 par. Jest to powód do satysfakcji i naturalnie ten wynik nas cieszy. Ale nadal zbyt wiele osób, które zawierzają nam swoją przyszłość, nie poznaje swojej drugiej połówki. Aby zwiększyć ich ( czyli Wasze) szanse, postanowiliśmy wyjść bardziej "do ludzi.." czyli...w świat Facebooka:))

Facebook jest platformą, którą do tej pory traktowaliśmy po macoszemu. Ku mojemu zdziwieniu mamy tam ponad 1000 zainteresowanych osób, które kibicują naszym wysiłkom. I właśnie do tych osób skierujemy naszą propozycję.

Już w tym tygodniu ruszymy z prezentowaniem wybranych osób spośród naszych Klientów w filmach, które zamieszczać będziemy na naszym profilu. Każdy z was będzie mógł zgłosić swoją kandydaturę jako "chętną/chętnego" na poznanie naszego Klienta. Dokładne informacje dotyczące zasad funkcjonowania tego projektu znajdziecie Państwo w filmiku informacyjnym, który ukaże się w tym tygodniu.

Zachęcamy Was do polubienia naszego profilu na FB i do oglądania naszych propozycji. Kto wie, może uda Wam się spotkać tam kogoś interesującego:) 

Dla wygody podajemy Wam link do naszej strony: https://www.facebook.com/Amor-Biuro-Matrymonialne-102095323279818/ 

Mamy nadzieję, że może w ten sposób uda nam się pomóc kilku dodatkowym osobom. Trzymajcie za nas kciuki:)

Wyświetlony 669 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.