Zapraszamy do zapisów:)

Przypuszczam, że mieszanka przepięknej, słonecznej pogody i przymusowej izolacji, w której znajdowalismy się przez dłuższy czas zaowocowała tym, że telefon regularnie dzwoni z zapytaniami, czy działamy i jak to wygląda ze względu na epidemię.

Działamy! W poprzednim tygodniu rozpoczęłyśmy przekazywanie ofert naszym już zarejestrowanym Klientom. Internetowo i telefonicznie przyjmujemy również zapisy nowych członków naszego biura. W ciągu najbliższych dni/tygodni uruchomimy również spotkania w biurze. Na razie zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. No i do układania sobie z nami życia:)

Przypominamy też, że co prawda powoli, ale rozwijamy naszą serię samotnych Amorków na Facebooku - pierwsze koty za płoty są już za nami i mam nadzieję nabrać wprawy i tempa w zamieszczaniu kolejnych filmików, prezentujących naszych poszukujących Klientów. Zachęcamy do polubienia naszego Fanpage'a na FB i poznawania kolejnych osób.

Przede wszystkim zachęcam Was jednak do dołączenia do naszego grona - wszystkie opcje zapisu macie wytłumaczone w zakładce Jak to działa. Skorzystajcie z szansy na ułożenie sobie życia z naszą pomocą - zbliżamy się do magicznej liczby 300 szczęśliwych par!! Już zastanawiam się, jak ją świętować..:) Może to będzie również Wasze święto...;)

Wyświetlony 269 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.