Okres flirtów, zabawy, radości życia a czasami namiętności

Jak część z Państwa zapewne wie, prywatnie interesuję się astrologią i zajmuję ezoteryką. W momentach, kiedy jakieś konkretne zjawiska astrologiczne mogą wpływać na nas - poszukujących swojej Wielkiej Miłości - staram się "przemycać " wiedzę o tym, zamieszczając króciutkie informacje. I tak jest tym razem - od wczoraj Wenus, planeta miłości, zmysłów, namiętności i..pieniędzy znalazła się w retrogradacji i praktycznie do końca czerwca będzie wprowadzać niezłe zamieszanie w nasze życie uczuciowe, niejeden raz powodując nieporozumienia, kłótnie, ale też i namiętność, lekkie podejście do życia i chęć przeżycia czegoś zwariowanego:)

Tych z Państwa, którzy chcieliby więcej dowiedzieć się na temat wpływu Wenus w następnych tygodniach na nasze życie, odsyłam do artykułu na mojej "magicznej" stronie - http://www.magicznaporadnia.pl/czarodziejskie-bajanie/item/122-czyli-mysli-zgola-romansowe

Pozostałym z Was życzę fajnego czasu - beztroskiego, pełnego miłych chwil, otwartego na drugiego człowieka. Takiego, jak Wenus w Bliźniętach:)

Wyświetlony 684 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.