Bal AMORA z okazji 8 rocznicy istnienia biura!

8 lat to brzmi dumnie:)) 

230 par, które szczęśliwie żyją razem dzięki naszej pomocy – też:))

46  spotkań zapoznawczych dla Singli zorganizowanych przez nas dla Was… – tak samo:))

Jest co świętować i dlatego świętujemy! Jak co roku:)

Bal AMORA postanowiłyśmy zrobić tym razem znowu w Domu Kultury w Dąbrowicy. Powodów tego jest kilka. Po pierwsze jesteśmy tam swobodni. Ma to niebagatelne znaczenie, ponieważ zabawę taneczną poprzedza „część artystyczna” czyli bardziej oficjalna, gdzie tym z Państwa, którzy będą po raz pierwszy na naszym spotkaniu przedstawimy siebie i naszą działalność a pozostałym przypomnimy, jak to było w ciągu tych 8 lat…

Przewidujemy gry i zabawy integracyjne, wybór Królowej i Króla Balu i inne atrakcje nad którymi jeszcze pracujemy…

Wszystko to łatwiej zorganizować i przeprowadzić, kiedy jesteśmy tylko we własnym gronie.

Dodatkowo ci z Was, którzy już wcześniej brali udział w zabawach tam zorganizowanych wspominają je bardzo ciepło – w większości były wesołe i niezobowiązujące.

No właśnie – niezobowiązujące – to jest ważne. Nawet ci z Was, którzy są nieśmiali, odnajdą się tam bez problemu:)

Zapraszamy więc 19.10.2019 do DK w Dąbrowicy. Początek zabawy przewidujemy na godz. 17.30. Po części oficjalnej, podamy 2-daniową obiadokolację z winem, po której bawić się będziemy przy muzyce na żywo. I tu ucieszę pewnie tych z Was, którzy brali udział w Sylwestrze 2018/2019 – na Balu Amora zagra znany nam już zespół Altus, przy którego dźwiękach powitaliśmy Nowy Rok i który tak Wam przypadł do gustu :))

W cenie 80 zł dla naszych aktualnych Klientów oraz 90 zł dla pozostałych zainteresowanych proponujemy Państwu oprócz gorącego posiłku serwowanego nam przez catering, szampana i lampki wina do obiadu, także zimne i gorące napoje bez ograniczeń, oraz słodki bufet. Ewentualnie o ulubiony alkohol, prosimy postarać się we własnym zakresie.

Zabawę przewidujemy do północy i już dziś zapraszamy do zapisów – niestety, liczba miejsc jest tam ograniczona. Zapisy przyjmujemy z wpłatami telefonicznie/mailowo z wpłatą na konto lub bezpośrednio w biurze w godzinach 14.00-17.00. 

Jednocześnie informujemy, że ostatni przystanek miejskiego autobusu nr 3 znajduje się praktycznie „pod drzwiami” Domu Kultury a my dysponować będziemy rozkładem jazdy:)

Zapraszamy do wspólnej zabawy:))

Wyświetlony 315 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.