Andrzejkowe wróżby i zaklęcia miłosne

Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki -  czas, kiedy sprawy sercowe i poszukiwania miłości wychodzą na plan pierwszy. Zgodnie z dawnymi wierzeniami w ten magiczny wieczór i w tą magiczną noc z 29 na 30.11 mamy większe szanse na poznanie swojej miłosnej przyszłości a wszystkie zaklęcia i rytuały miłosne mają większą moc:)

Wzorem poprzednich lat również w Amorze dajemy Wam możliwość uchylenia rąbka Waszej miłosnej przyszłości poprzez rozkład kartami Tarota - koszt takiego rozkładu to 50 zł. 

Nowością, którą proponujemy jest możliwość zamówienia zaklęcia miłosnego w intencji szybkiego znalezienia partnera. I tu macie 2 możliwości - otrzymujecie przygotowany specjalnie dla Was zestaw do samodzielnego przeprowadzenia rytuału ( naturalnie z instrukcją) w cenie 120 zł lub zlecacie przeprowadzenie takiego rytuału w promocyjnej, andrzejkowej cenie 150 zł. 

Zarówno wróżby, jak i zaklęcia miłosne zamawiacie Państwo drogą mailową, SMS-em lu telefonicznie. 

Tylko raz w roku niebo sprzyja aż do tego stopnia nam Singlom i naszym poszukiwaniom naszej Wielkiej Miłości...Nie przegapmy tej okazji i pomóżmy swojemu szczęściu:))

Wyświetlony 380 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.