Jak to dział? Jest to najczęstsze pytanie, jakie zadajecie Państwo na wstępie…Jak działa biuro matrymonialne Amor…

Ogólnie działa na zasadzie zapisu – czyli w momencie, kiedy zapisujecie się Państwo do biura, otrzymujecie od nas oferty, dopasowane zarówno do Państwa sytuacji życiowej i oczekiwań. Przekazywanie ofert następuje drogą mailową lub SMS-em na podany przez Państwa numer. 

Proponujemy 3 opcje przynależności do biura – od tego, którą wybierzecie uzależniona jest opłata i zakres naszych usług:

1.) PODSTAWOWA 

Zasady opcji podstawowej:

-przy doborze ofert bierzemy pod uwagę zbliżony  wiek, wzrost oraz stan cywilny;

-oferty przekazywane są Państwu bez uzgadniania z drugą stroną a nawiązanie kontaktu należy już do Państwa;

-nie przyjmujemy tu zapisu osób będących w separacji lub przebywających za granicą ze względu na kłopoty z  doborem ofert;

-nie prowadzimy poszukiwań w przypadku braku lub małej ilości ofert .

W opcji tej opłata wynosi:

 120 zł / miesiąc ,

 W opcji tej otrzymujecie Państwo oferty osób, które również zdecydowały się na opcję podstawową oraz wpis do bazy danych.

2.STANDARD

Zasady opcji STANDARD:

– oferty otrzymujecie Państwo po uzgodnieniu z drugą stroną i uzyskaniu zgody na poznanie. Dodatkowo zwyczajowo to panowie pierwsi podejmują kontakt;

– oferty przygotowywane są dla Państwa w oparciu o Państwa oczekiwania czyli wiek,wzrost,  stan cywilny,  światopogląd (czyli katolik/nie), ewentualne posiadanie dzieci, nałogi, cechy charakteru oraz miejsce zamieszkania;

-nie prowadzimy poszukiwań w przypadku braku lub małej ilości ofert 

Opłaty w tej opcji wynoszą:

  160 zł na miesiąc

 W opcji tej otrzymują Państwo oferty osób, które zdecydowały się na opcję  PODSTAWOWĄ , STANDARD oraz wpis do bazy danych.

 3.)  VIP 

Zasady opcji VIP:

-najbardziej szczegółowe kryteria doboru ofert – dodatkowo dochodzi tutaj wykształcenie, stan posiadania/sytuacja majątkowa, pozycja społeczna, większa różnica wieku;

– tylko w tej opcji przyjmujemy zapisy osób, które z racji miejsca zamieszkania lub sytuacji życiowej (np. separacja, czasowe zamieszkanie za granicą, mieszkanie na wsi itp.) mają  kłopot ze znalezieniem partnera;

– otrzymywanie zdjęć proponowanych osób(pod warunkiem,że Klient nie zastrzegł sobie nie udostępniania jego zdjęcia).

Dodatkowo zapis do tej opcji możemy zasugerować Klientowi podczas zapisu, po ocenie szans na znalezienie partnera. 

Opłaty w opcji VIP: 

 200 zł na miesiąc

Tylko w opcji VIP macie Państwo dostęp do wszystkich ofert, znajdujących się w biurze.

 Dodatkowo w opcji STANDARD oraz VIP oferujemy Państwu poszukiwania w formie filmików zamieszczanych na naszym profilu na Facebook. Usługa ta jest bezpłatnym dodatkiem do opcji zapisu i dołączamy ją tylko na Państwa życzenie i po uzyskaniu Waszej zgody.

 

Wszystkie powyższe opcje zapisu oparte są na absolutnej dyskrecji -nikt poza proponowanymi partnerami  nie będzie wiedział, że korzystacie z naszej pomocy, Państwa dane nigdzie nie będą przekazywane a Państwa oferta jest tak formułowana, że wyklucza identyfikację.

Zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – 604 141 206. 

Serdecznie zapraszamy do szukania z nami:) – bo każdy krok, który zrobicie, przybliża Was do celu – fajnego człowieka u Waszego boku!:)   

 

PORADNIA PARTNERSKA powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie i zapytania naszych Klientów i stworzona została z myślą o tych, którzy mają dłużej trwające kłopoty ze znalezieniem partnera lub ułożeniem sobie szczęśliwego życia z aktualnym partnerem. Usługi nasze kierujemy więc nie tylko do Singli, jak to miało miejsce do tej pory, ale również do tych osób, które mają kłopoty partnerskie w swoich aktualnych związkach i szukają pomocy, by się z nimi uporać. W ramach działalności Poradni oferujemy:

loading...

Tych z Państwa, którzy interesują się dodatkowymi możliwościami wpływania na swoje życie i szczęśliwego układania go  sobie, kierujemy na stronę www.magicznaporadnia.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – 604 141 206. Przypominamy jednocześnie, że w trakcie spotkań w biurze zajmujemy się Państwa sprawami osobistymi – dlatego też prosimy o ustalanie terminów spotkań zarówno na wpis do biura matrymonialnego, jak i na spotkania w ramach Poradni.Jednocześnie przypominamy, że w trakcie spotkań z Klientami, nie odbieramy telefonów i nie możemy udzielać informacji w  biurze - zgodnie z naszą nadrzędną zasadą zachowania pełnej dyskrecji:)

I na koniec jeszcze jedna ważna uwaga, zgodnie  z wymogami RODO – decydując się na współpracę z biurem matrymonialnym AMOR, zgadzacie się Państwo na gromadzenie i przechowywanie przez nas Waszych danych osobowych. W każdej chwili, kontaktując się z nami mailowo – amorbiuro1@gmail.com – lub telefonicznie pod numerem 604 141 206 możecie zażądać od nas usunięcia Waszych danych z naszej bazy. Jednocześnie zapewniamy,że posługujemy się Państwa danymi osobowymi tylko i wyłącznie w celu przewidzianym profilem działalności biura.

                                                                     Zapraszamy do wspólnych poszukiwań Państwa szczęścia:)