Drodzy Państwo, nawet nie wiemy kiedy weszliśmy w 8 rok istnienia Amora.  Przez cały czas, od chwili powstania we wrześniu 2011 roku, działamy jako biuro stacjonarne. Mimo istnienia portali randkowych i internetowych biur matrymonialnych, nasz Amor rozwija się prężnie, kierując swoje usługi do tych z Państwa, którzy nie mając zaufania do niepewnych kontaktów internetowych preferują sprawdzone oferty naszych Klientów oraz bezwzględną dyskrecję, jaka towarzyszy Państwa współpracy z nami. Gwarancja, iż Państwa oferta nie pojawi się nigdzie w internecie, a Państwa dane osobowe nie wypłyną w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie sprawia,że zaufały nam również tzw. osoby publiczne.

Głównym terenem naszego działania jest szeroko pojęta Lubelszczyzna, aczkolwiek zarówno my, jak i nasi Klienci nie mają nic przeciwko zapisom i poznawaniu osób z pozostałych rejonów Polski i Europy. Naszymi Klientami są zarówno osoby zupełnie młode ( już od 21 roku życia), jak i starsze. Jak zapewne doświadczyliście na własnej skórze - samotność nie wybiera i doskwiera każdemu, niezależnie od wieku... 

8 lat istnienia biura matrymonialnego AMOR uświadomiło nam prostą sprawę – każdy Klient ma wobec nas trochę inne oczekiwania. Aby tym oczekiwaniom sprostać, stworzyliśmy kilka opcji zapisu - ich opis wraz z cennikiem  dostępny jest w zakładce Jak to działa. 

Zapisy do Amora przyjmujemy zarówno drogą internetową poprzez Formularz zapisu dostępny na naszej stronie, jak i tradycyjnie, w ramach spotkania w naszej siedzibie, przy al. Racławickich 6 w Lublinie. Rozumiejąc skrępowanie osób, szukających naszej pomocy i dbając o całkowitą i absolutną dyskrecję, zdecydowaliśmy się na odpowiednie biuro z niekrępującym wejściem w bramie w bocznej uliczce, jednakowoż ciągle jeszcze w centrum miasta. Ze względu na tę dyskrecję i zapewnienie naszej niepodzielnej uwagi TYLKO Państwu w czasie rozmowy, prosimy o umawianie terminów spotkań.

Aby zwiększyć szanse poznawania ciekawych osób, od początku działalności proponujemy Singlom udział w organizowanych przez nas imprezach integracyjnych. Zainteresowanych zapraszamy do zaglądania na naszą stronę lub pozostawienia swojego numeru telefonu/adresu mailowego do wysyłania zawiadomień o naszych kolejnych propozycjach.

I tylko dla przypomnienia –  założycielem i osobą decydującą o kształcie i  działalności AMORA)  jest Dorota Krauze , z wykształcenia pedagog i historyk, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Jej znajomości ludzi oraz dobrej i szczęśliwej ręce, AMOR zawdzięcza fakt, że może pochwalić się blisko 250 szczęśliwie połączonymi parami.:))  

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie ZAPRASZAMY do wspólnej pracy nad Waszym szczęściem:)