Jak podejść do imprez zapoznawczych

Przede wszystkim spokojnie. Każdy, kto na nie przychodzi, jest otwarty na nowe znajomości,ale nie za wszelką cenę. Dlatego, jeśli na jednym spotkaniu nie było nikogo, kto wpadł Wam w oko, nie rezygnujcie od razu – może następnym razem uśmiechnie się do Was szczęście. Pamiętajcie, że na każdym spotkaniu poznaje się kilka par – ale przecież bierze udział zawsze kilkadziesiąt osób, więc tylko części udaje się spotkać kogoś w ich oczach interesującego. 

Każde spotkanie jest przede wszystkim szansą na poznanie nowych osób i zrobienie „zamieszania” w swoim życiu. Zamieszanie pozytywnie wpływa na Wasze samopoczucie, wygląd, nastrój – sprawia, że również w Waszym otoczeniu, ktoś może zwrócić na Was uwagę:)

Spotkania zapoznawcze pozwalają tym z Was, którzy z natury są nieśmiali, albo poprzez długoletni poprzedni związek „wypadli z obiegu”, oswoić się z nawiązywaniem kontaktów z zupełnie obcymi ludźmi i być bardziej otwartym na nowe znajomości. Wierzcie mi, zaprocentuje to w momencie, kiedy spotkacie Swoje Szczęście:) Obycie, pewność siebie i uśmiech są niezwykle pociągające:))

Jeśli natomiast nie szukacie swojej drugiej połówki, to podejdźcie do naszych imprez jako do sposobu spędzania wolnego czasu z innymi, niż zwykle ludźmi. Zmiana „powietrza” każdemu robi dobrze:) Fajna zabawa, śmiech, żarty i wyjście między ludzi też! Dlatego zapraszamy:))