Kajaki – dla kogo?

Odpowiedź jest prosta!:) – dla każdego:)) A strach ma wielkie oczy – to wynika z telefonów, które odebrałam po ogłoszeniu spływu.

Trasa spływu jest łatwa i z punktu widzenia sprawności fizycznej właściwie bezproblemowa. Dodatkowo dobra wiadomość – nie będziemy płynąć pod prąd  tylko z prądem – to powinno sprawę zdecydowanie ułatwić:)  Dla tych z Was, którzy nie potrafią pływać mam drugą dobrą wiadomość – dostaniemy kamizelki ratunkowe;)  Z pewnością większość z nas je nawet nałoży:)) Kajaki są 2-osobowe – będziemy dobierać się parami damsko-męskimi. Nie tylko w celu większej integracji,ale też z powodów oczywistych – ktoś powinien w tej dwójce wiosłować:) Na tych, którzy dobrną do celu czyli mety naszego spływu, czekają smakołyki z grilla. Będzie to też czas na wymianę wrażeń i opowieści o tych strasznych momentach, przeżytych po drodze..Jedno jest pewne – kiełbaski po spływie będą smakować podwójnie:))

Wg. mnie to niesamowita frajda dla każdego w każdym wieku:) Zachęcam więc do udziału – w większej grupie zabawa jest dużo lepsza i wrażenia niezapomniane:)

Dodam jeszcze tylko, że tym z Was, którzy mają dzieci w wieku szkolnym/wakacyjnym, proponujemy zabranie pociech ze sobą – dla dzieci w wieku do 10 lat przewidujemy 10% upust od ceny imprezy.