O nas

Zdjecie0020_001

W dobie wszechpanującego internetu i portali randkowych, biura matrymonialne są dla tych z Was, którzy mają dość zawracania głowy i szukają konkretnych Singli, zdecydowanych na stały związek. Tej zasady trzymamy się od chwili założenia AMORA w 2011 roku. Stawiamy na umożliwienie Wam bezpośrednich kontaktów z drugim człowiekiem, wychodząc z założenia, że tylko osobiste spotkanie pozwala poznać potencjalnego partnera bez nieporozumień mailowo-telefonicznych i koloryzowania swojego wizerunku…Dla nas jako biura ważne jest  osobiste poznawanie naszych Klientów, ich oczekiwań oraz preferencji, ponieważ w ten sposób nasza pomoc jest bardziej skuteczna, co owocuje regularnie nowymi parami…

Jeśli zależy Ci na:

– bezpośrednich kontaktach z drugim człowiekiem;

– otrzymywaniu konkretnych, umówionych  kontaktów  telefonicznych do innych poszukujących Singli; 

– ofertach dobranych do Twojej  sytuacji życiowej i oczekiwań;

 – bezwzględnej dyskrecji, jaka towarzyszy naszej  współpracy…

…to dobrze do nas trafiłeś:)

Nie będziemy udawać, że znalezienie odpowiedniego partnera to pestka… Wręcz przeciwnie – nie ukrywamy, że tylko części z Was będziemy w stanie pomóc..

Może właśnie dlatego jesteśmy tak dumni, że udało nam się dotąd połączyć ponad 230 par!  

Po szczegóły dotyczące naszej oferty zapraszamy do zakładki Jak to działa, natomiast w zakładce Zapisz się znajdziecie Państwo formularz zapisu na odległość.

Cóż, jedyne, co należy jeszcze dodać to to,że założycielem i osobą decydującą o kształcie i  działalności AMORA  jest Dorota Krauze (na zdjęciu) – To z nią najczęściej macie Państwo do czynienia  w momencie, kiedy decydujecie się na osobisty zapis w biurze.

Ponieważ uważamy, że trzeba korzystać z każdej nadarzającej się okazji i wykorzystywać wszystkie możliwości, jeśli czegoś bardzo się pragnie,  ZAPRASZAMY do wspólnej pracy nad Waszym szczęściem:)