O nas

Zdjecie0020_001

W dzisiejszym zapędzonym i pracowitym życiu na sprawy osobiste zostaje mało czasu i miejsca. Ale samotność nie dokucza nam przez to mniej – wręcz przeciwnie… Może właśnie teraz jeszcze bardziej potrzebujemy drugiej połówki – człowieka, który nie tylko będzie dzielił z nami trudy i kłopoty życia, ale też świętował wszystkie sukcesy… A jednocześnie coraz trudniej taką osobę znaleźć – jesteśmy zagonieni, staliśmy się bardziej nieufni, nie brakuje „kombinatorów” obu płci…To jest pewnie powód, dla którego coraz więcej osób zagląda do nas, szukając pomocy przy układaniu sobie życia. Jesteśmy mianowicie miejscem, które z racji swoich zasad funkcjonowania, gwarantuje,że nie zostaniecie oszukani ani nie traficie na „poszukiwacza przygód”.

Biuro matrymonialno-zapoznawcze Amor  istnieje od 7 lat.  Przez cały czas, od chwili powstania we wrześniu 2011 roku, działa jako biuro stacjonarne z siedzibą w  Lublinie. Nasze usługi kierujemy do tych z Państwa, którym zależy na:

– bezpośrednich kontaktach z drugim człowiekiem;

– otrzymywaniu konkretnych, umówionych  kontaktów  telefonicznych do innych poszukujących Singli; 

– ofertach dobranych do Państwa sytuacji życiowej i oczekiwań;

 – bezwzględnej dyskrecji, jaka towarzyszy Państwa współpracy z nami.

Gwarancja, iż Państwa oferta bez Waszej zgody nie pojawi się nigdzie w internecie, a Państwa dane osobowe nie wypłyną w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie sprawia,że zaufały nam również tzw. osoby publiczne, wybierając opcje VIP.

Zasięgiem naszego działania obejmujemy przede wszystkim Lubelszczyznę, Podlasie, Kielecczyznę oraz rejony podkarpackie. Naturalnie nie ograniczamy zapisów osób z pozostałych rejonów Polski,ale mamy dla nich mniej ofert.

Staramy się pracować rzetelnie i z sercem, chociaż niestety nie wszystkim Wam możemy pomóc. Mimo to udało nam się dotąd połączyć 200 par, co jest dla nas powodem do dumy. Przynajmniej drugie tyle, poprzez współpracę z nami, otworzyło się na innych Singli i okazje do poznawania i krótko po zapisie do nas, znalazło partnera na własną rękę.

Oprócz typowej dla każdego biura matrymonialnego działalności polegającej na przekazywaniu ofert do osób samotnych organizujemy również imprezy integracyjno-zapoznawcze dla Singli. Terminy imprez podajemy w Aktualnościach – tym z Państwa, którzy podadzą nam swój numer telefonu, chętnie wyślemy informację drogą SMS-ową.

Po szczegóły dotyczące naszej oferty zapraszamy do zakładki Jak to działa, natomiast w zakładce Zapisz się znajdziecie Państwo formularz zapisu na odległość.

Cóż, jedyne, co należy jeszcze dodać to to,że założycielem i osobą decydującą o kształcie i  działalności AMORA  jest Dorota Krauze (na zdjęciu) – To z nią najczęściej macie Państwo do czynienia  w momencie, kiedy decydujecie się na osobisty zapis w biurze.

Ponieważ uważamy,że trzeba korzystać z każdej nadarzającej się okazji i wykorzystywać wszystkie możliwości, jeśli czegoś bardzo się pragnie,  ZAPRASZAMY do wspólnej pracy nad Waszym szczęściem:)