O nas

Zdjecie0020_001

Jesteśmy po, żeby pomóc Wam znaleźć kogoś ” od serca”… Działamy już od prawie 8 lat, ciągle jako biuro stacjonarne, rezydujące przy al. Racławickich w Lublinie.

Jeśli zależy Ci na:

– bezpośrednich kontaktach z drugim człowiekiem;

– otrzymywaniu konkretnych, umówionych  kontaktów  telefonicznych do innych poszukujących Singli; 

– ofertach dobranych do Twojej  sytuacji życiowej i oczekiwań;

 – bezwzględnej dyskrecji, jaka towarzyszy naszej  współpracy…

…to dobrze do nas trafiłeś:)

Nie będziemy udawać, że znalezienie odpowiedniego partnera to pestka… Wręcz przeciwnie – nie ukrywamy, że tylko części z Was będziemy w stanie pomóc..

Może właśnie dlatego jesteśmy tak dumni, że udało nam się dotąd połączyć ponad 200 par!  

 Przynajmniej drugie tyle, poprzez współpracę z nami, otworzyło się na innych Singli i okazje do poznawania i krótko po zapisie do nas, znalazło partnera na własną rękę.

Oprócz typowej dla każdego biura matrymonialnego działalności polegającej na przekazywaniu ofert do osób samotnych organizujemy również imprezy integracyjno-zapoznawcze dla Singli. Terminy imprez podajemy w Aktualnościach – tym z Państwa, którzy podadzą nam swój numer telefonu, chętnie wyślemy informację drogą SMS-ową.

Po szczegóły dotyczące naszej oferty zapraszamy do zakładki Jak to działa, natomiast w zakładce Zapisz się znajdziecie Państwo formularz zapisu na odległość.

Cóż, jedyne, co należy jeszcze dodać to to,że założycielem i osobą decydującą o kształcie i  działalności AMORA  jest Dorota Krauze (na zdjęciu) – To z nią najczęściej macie Państwo do czynienia  w momencie, kiedy decydujecie się na osobisty zapis w biurze.

Ponieważ uważamy, że trzeba korzystać z każdej nadarzającej się okazji i wykorzystywać wszystkie możliwości, jeśli czegoś bardzo się pragnie,  ZAPRASZAMY do wspólnej pracy nad Waszym szczęściem:)