Singles Night – z czym to się je…:)

Przede wszystkim z góry uprzedzamy – jest to spotkanie dla Singli!! Zabaw tanecznych ogólnie w Lublinie nie brakuje, ale na tej jednej parom dziękujemy! Wszyscy, którzy wezmą udział w tym spotkaniu muszą mieć pewność, że jesteś osobą wolną. 

Po drugie – nie każdy chce, umie i lubi tańczyć,co nie znaczy,że nie może uczestniczyć w naszej zabawie. Spotykamy się, żeby wyjść z domu, poznać inne osoby „bez pary” i może znaleźć kogoś szczególnego, kto zajmie to puste miejsce w naszym życiu, które trzymamy dla kogoś wyjątkowego. 

Po trzecie – postaramy się ułatwić Wam przełamanie pierwszych lodów. Wiemy,że jest to ważne szczególnie w przypadku osób nieśmiałych, które po raz pierwszy wezmą udział w spotkaniu integracyjnym. Uwierzcie mi – każdy z nas ( nawet ja:)) jest lekko stremowany i ma problem na początku. Ale od tego jesteśmy MY – żeby powitać Was, zaprosić do stolika, poznać z osobami, z którymi spędzicie ten wieczór. 

Po czwarte – mamy już wreszcie skuteczny pomysł, jak umożliwić Wam podjęcie kontaktów z osobą, która Wam wpadła w oko, ale okoliczności nie pozwoliły na wymianę numerów telefonu bezpośrednio na/po spotkaniu. Pomysł ten przedstawimy Wam już w piątek…

I tyle najważniejszych informacji. Wygląda na to,że mamy  w tej chwili około 80 osób, które zarezerwowały wejściówkę – nadal namawiamy do dołączenia i sprawdzenia, czy taki sposób zawierania znajomości odpowiada Wam. Jeśli nie – zapraszamy do zapisu do biura! Może tu czeka na Was Wasza Druga Połówka:)) Ogólnie tylko działajcie! Szczęście rzadko puka samo do naszych drzwi…