Singles Night!

Zmian w AMORZE ciąg dalszy. Po nowym lokalu, zmienionych z lekka zasadach biura – naszym zdaniem bardziej przejrzystych i klarownych – kontynuujemy z imprezami zapoznawczymi. Jeśli już wcześniej braliście w nich udział, przyzwyczailiście się do tego,że wszystko jest organizowane przez nas. Tym razem chcemy spróbować inaczej. Singles Night w założeniu ma być zabawą taneczną, na którą może przyjść każdy – bez zapisów, wcześniejszych płatności itp. I co prawda przemyśliwujemy nad tym, w jaki sposób ułatwić Wam poznawanie się, ale na razie jeszcze jest to w sferze planów.

Projekt Singles Night organizujemy wspólnie z Restauracją Christ na Globusie i tam też odbędzie się zabawa- kto był na naszych Walentynkach, trafi bez problemu:) Dla tych z Was, którzy po raz pierwszy dołączą do naszego grona podajemy adres: Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Data: 24.05.2019  od godz.19.00.

Wstęp 20 zł – płatny na miejscu w restauracji. W cenie macie wejściówkę na zabawę przy muzyce na żywo ( zespół PAUZA BAND sprawdził się na naszych Walentynkach – chwaliliście:)) oraz szansę na poznanie kogoś fajnego. Konsumpcja płatna we własnym zakresie. Istnieje możliwość rezerwacji wejściówek/stolików – sądząc z SMS-ów, maili, telefonów z zapytaniem o następną imprezę, będzie sporo chętnych.

Pozostaje mi tylko zaprosić Was serdecznie do zabawy i utwierdzenia mnie w przekonaniu, że idea otwartej zabawy tanecznej dla Singli ma sens:)) Losy następnej Singles Night leżą w Waszym ręku:)