Speed Date oraz wieczorki zapoznawcze

 Sukcesy animują nas do dalszego działania. I co prawda karnawał kończy się, ale dla nas nie oznacza to końca spotkań zapoznawczych dla Singli. Przerzucamy się tylko na coś spokojniejszego, ale z pewnością nie mniej atrakcyjnego:) 

W sobotę 9.03 zapraszamy na pierwsze w historii naszego biura szybkie randki czyli zyskujące ostatnio na popularności Speed Date. O godz.12.00 zapraszamy osoby w wieku 20-30, o godz.14.00 osoby w wieku 30-40. Koszt udziału w  takim spotkaniu to 25 zł dla naszych aktualnych klientów oraz 30 zł dla osób spoza biura. W cenie oprócz możliwości poznania TEGO jedynego/TEJ jedynej  lampka wina „na odwagę” i poprawę nastroju. No i żeby było co zrobić z rękami:)))

Tego samego dnia czyli 9.03 o godz.16.00 rozpocznie się wieczorek zapoznawczy dla osób w wieku 40-55, który potrwa do godz.19.00. Koszt udziału w tym wieczorku dla naszych klientów to 35 zł – 40 zł dla osób spoza biura. W cenie kawa, herbata, słodki poczęstunek oraz naturalnie zawarcie nowych znajomości. A ponieważ mamy ostatnio dobrą wenę, to kto wie..? – może i tym razem komuś zaświeci słoneczko:))

Po wieczorku zapoznawczym istnieje możliwość pozostania na dancingu – opłata dodatkowa 10 zł uiszczana jest na miejscu.

Ze względu na dyskrecję nie ujawniamy miejsca naszych spotkań – dowiedzą się o nim tylko zapisane osoby.

Udział we wszystkich tych imprezach możliwy jest po zapisie – wysyłacie do nas maila z imieniem, nazwiskiem, wiekiem oraz numerem telefonu na adres widoczny u góry strony lub dzwonicie a my podajemy Wam SMS-owo numer konta do wpłaty. Zapis oraz wpłata możliwa jest też bezpośrednio w biurze w godz.14-17. 

Mamy nadzieję, że weźmiecie Państwo licznie udział w naszych spotkaniach – z doświadczenia wiemy,że każda tego typu okazja poznania się  owocuje nowymi parami, które częstokroć zostają razem:) Zapraszamy:))